Atlaides  |  Par uzņēmumu  |  Par preci  |  Kā mūs atrast  |  Kontakti  |  Reģistrēties  |  Ieeja 
goodprice.lv
     Preču meklēšana:
 
Sākums
Jaunākās preces
Mans konts
Iepirkumu grozs
Uz kasi
Valodas:   Latviski Русский
Valūtas:
Grozā 0 prece/s, summa: 0.00 EUR
   Lamināts
   Monitori
   Televizori
   Televizori ar defektiem
   Audio tehnika
   Video tehnika
   Datori
   Foto tehnika
   TV galdiņi
   Sadzīves tehnika
   Mazā sadzīves tehnika
   Mājai
   Preces bērniem
   Sporta preces
Meklēšana
Meklējamie atslēgvārdi:
 

Kategorijas:
Ražotāji:
Ietilpība:

Paplašinātā meklēšana
Atlaides
Informācija
Par mums
Garantija
Piegāde/apmaksa
Saistību atruna
Kā mūs atrast?
Kontakti
IMAGE_PARTNERS

facebook


Saistību un privātuma atruna


Preču apraksti

GoodPrice.lv apskatāmajām precēm ir informatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt informācijas un aprakstu pilnīgu precizitāti. 


Cenas:

Visas cenas mūsu veikalā ir norādītas ar PVN, bez piegādes izmaksām. Cena un piegādes izmaksas var tikt precizētas pasūtījuma apstiprinājumā.

 
Preču kategorijas

Daļa preču mūsu piedāvājumā ir nocenotas, jo prece vai tās iepakojums ir ticis bojāts transportējot, tām var būt bijuši rūpnieciski novērsti defekti (refurbished), preces ir tikušas atgrieztas. Šādām precēm aprakstos būs norādīta kategorija A vai B.

A - Kategorija
Precei var būt bojāts iepakojums, bet uz preces skatāmās puses nav redzamu vizuālu defektu.

B - Kategorija
Precei var būt bojāts iepakojums un uz preces skatāmās puses var būt vizuāli defekti.

 

Piegāde/rezervēšana:

Saņemšanai noliktavā pasūtīto preci varat saņemt 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma un par to norēķināties SIA Vito noliktavā.

Ar piegādi pasūtīto Preci mēs izsūtām pēc naudas ienākšanas veikala kontā. Ja maksājums mūsu kontā ienācis pēc pulksten 10, tad prece tiek izsūtīta nākošajā darba dienā.

 
Apmaksa:

Ja pasūtot izvēlēsities preci saņemt mūsu noliktavā, to varēsit iegādāties, maksājot skaidrā naudā vai maksājumu karti un saņemot pirkumu apliecinošus dokumentus.

Preču apmaksas veids pasūtījumam ar piegādi ir bankas pārskaitījums. Tas ir ātrs, viegli izsekojams, drošs un lēts apmaksas veids, ja to veic ar SMS vai Internetbankas palīdzību.


Atteikšanās no pasūtījuma:

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot internetā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Tā kā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", lūgums preci nelietot, apskatīt un atgriezt atpakaļ mūsu noliktavā.

 • Preci atgriezt  tās oriģinālajā iepakojumā. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.
 • Preces iepakojums nedrīkst būt bojāts,
 • Preces plombas nedrīkst būt bojātas,
 • Aizsargplēves nedrīkst būt noņemtas,
 • Jaunai precei nedrīkst būt nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram., skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti.


Atsakoties no preces, nauda par piegādi netiek atgriezta. Klientam prece jānogādā veikalā uz sava rēķina. Preču apmaiņa vai atgriešana notiek tikai un vienīgi iepriekš vienojoties.

Pirkuma pieteikumu/līgumu iespējams noformēt latviešu un krievu valodās. Veikals neuzglabā pirkuma līgumu kopijas.
Ja pasūtīsiet preces, kuras nav veikala sortimentā un tās tiks izgatavotas vai piegādātas Jums pēc īpaša pasūtījuma, uz šādām precēm neattieksies atteikuma tiesības.

Atgadinām, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu SIA Vito noliktavā (pastāvīgā tirdzniecības vietā), tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci SIA Vito noliktavā klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas. Pirkums, kurš tika veikts SIA Vito noliktavā nav distances līgums, bet gan līgums, kurš noslēgts mazumtirdzniecības uzņēmuma (veikala) pastāvīgā atrašanas un tirdzniecības vietā.

No pasūtījuma Jūs varat atteikties jebkurā tā stadijā, arī 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas - to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas.

 

Naudas atmaksa:

Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi.

Preču atpakaļatdošanas gadījumā, pēc preces pārbaudes, veikals naudu pārskaita nekavējoši, ja prece atdota tādā pašā stāvoklī kā izsūtīta. Ja precei tiks konstatēts vērtības samazinājums, mēs Jums paziņosim iemeslu un summu, kas tiks ieturēta, un, vajadzības gadījumā, nosūtīsim fotogrāfijas. Ja 10 dienu laikā Jūs to neapstrīdēsit, mēs pārskaitīsim samazinātās vērtības apjomu uz Jūsu bankas kontu.

 

Garantijas noteikumi.

Garantija attiecas uz preci, kura tikusi iegādāta mūsu veikalā. Garantijas apkalpošana attiecas tikai uz tām precēm, kuras tiek izmantotas mājsaimniecības vajadzībām (ja garantijā nav norādīts cits). Vēršoties pie mums garantijas apkalpošanas gadījumā, Jums jāuzrāda čeks vai pavadzīme un garantijas talons ar preces pirkuma datumu. Ja Jūsu nopirktā prece garantijas laikā tika nomainīta ar citu, tad tās garantijas laiks paliek iepriekšējais.

Garantija neattiecas uz :

 • Preci, kura netika izmantota saskaņā ar instrukciju;
 • Preces vizuālām detaļām un aksesuāriem;
 • Preci, kas bojāta lietotāja neuzmanības dēļ;
 • Preci, kas bojāta neatbilstoša barošanas sprieguma dēļ;
 • Preci, kas bojāta nepareizas uzstādīšanas rezultātā;
 • Preci, kas bojāta „force majeure” apstākļu rezultātā;
 • Filtriem, drošinātājiem, spuldzītēm;
 • Defektiem, kuri radušies pircēja veiktu remontdarbu rezultātā.

Garantijas remonts tiek veikts mūsu telpās Kurzemes prospektā 3 (korpuss G), LV-1067, Rīgā. 

Preces transportēšanu uz remontdarbnīcu veic pircējs par saviem līdzekļiem.


Privātuma atruna


Personiskie dati
Mājaslapu kontrolē SIA Vito vai cits uzņēmums, kas atbildīgs par attiecīgo lapas sadaļu. Nekādi jūsu personiskie dati netiek apstrādāti, ja vien Jūs paši tos neievadāt, vai arī Jūs tiekat informēti par datu apstrādes nepieciešamību. Mājaslapa var saturēt saites uz mājaslapām, kas neietilpst SIA Vito. SIA Vito nav atbildīga par šo mājaslapu privātuma praksi.

Jūs varat kontaktēties ar mums, ja radušies jautājumi par to, kā mēs uzglabājam Jūsu personiskos datus. Mūsu kontaktinformācija ir atrodama šajā mājaslapā. Ja kādi no Jūsu personiskajiem datiem nav pareizi, Jūs drīkstat tos izlabot. Tāpat Jums ir tiesības (ar pieprasījumu rakstiskā formā un personīgi parakstot, vienreiz gadā, bez maksas) saņemt informāciju no mums, tostarp informāciju par to, kādu ar Jums saistīto personisko informāciju mēs apstrādājam un kāpēc to darām.

Sīkdatnes
Kad Jūs apskatāt šo vietni, mēs, iespējams, saglabājam nedaudz informācijas Jūsu datorā "sīkdatnes" veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas virknē mājaslapu, lai sniegtu pieeju noteiktām funkcijām. Informācija, ko satur sīkdatne, var tikt izmantota, lai uzraudzītu lietotāja darbības mājaslapā.

Ir divi sīkdatņu veidi: pirmais Jūsu datorā saglabā datni ilgāku laika posmu un tiek izmantots, lai noteiktu, vai attiecīgā vietne no šā datora jau iepriekš ir apskatīta. Otrs sīkdatņu veids tiek saukts par "sesijas sīkdatni" un tiek īslaicīgi saglabāts Jūsu datora atmiņā tik ilgi, kamēr atrodaties mājaslapā. Sesijas sīkdatnes netiek ilgstoši saglabātas pārlūkprogrammā - tās tiek izdzēstas, līdzko pārlūkprogrammu aizverat.

Mēs varam izmantot sīkdatnes, lai apkopotu apmeklētāju statistiku un ierakstītu informāciju par to, kuras sadaļas mājaslapā Jūs visbiežāk izvēlaties apmeklēt. Šādi ceram uzlabot mehānismu, kā izvietot būtisku informāciju, lai tā veiksmīgāk nokļūtu līdz mūsu apmeklētājiem. Ja vien tas citur nav īpaši atrunāts, mēs nekad neizmantojam sīkdatnes, lai ievāktu personiskos datus.

Ja nepiekrītat tam, kā mēs izmantojam sīkdatnes šajā mājaslapā, Jums ir iespēja mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā un atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Tomēr tādā gadījumā mēs vairs nevarēsim garantēt, ka visas mūsu mājaslapas funkcijas darbosies, kā paredzēts.
Turpināt
 Informācija par uzņēmumu | Kā mūs atrast? | Līzings | Garantija | Saistību atruna  
Akcija! | Paplašinātā meklēšana | Atsauksmes | Reģistrēties | Ieeja